brak komentarzy

Usypianie zwierząt …

To jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów, który może wywołać gęsią skórkę, ale warto poszerzyć świadomość…

 

Usypianie zwierząt zdarza się coraz częściej, jeszcze nigdy wcześniej nie było tak, abym otrzymywała minimum dwa listy tygodniowo o uśpieniu zwierzątka. Do tego sytuacja niedawna z norkami, coś jest tutaj na rzeczy… Masowy rytuał uśmiercenia, uśpienia i spalenia …

 

Przeczytasz tu wiele pytań, na które sam / sama możesz sobie odpowiedzieć i znaleźć głębszy sens.

 

To nie jest ocena nikogo, a jedynie ukazanie jak to wygląda w świecie duchowym za zasłoną, przez którą nie każdy może spojrzeć i wiedzieć jakie ma to znaczenie energetyczne.

 

Wiele osób decyduje się na uśpienie swojego ukochanego zwierzątka z miłości, by nie cierpiało. To bardzo ciężki moment patrzeć na osłabione zwierzę, które np. nie może chodzić, jeść, jest w bólu. Oczywiście, że każdy chce pomóc.

 

W ostatnim czasie wiele osób pisze do mnie, że z ich zwierzątkiem coś nie tak, idą do weterynarza i w szybkim czasie zwierzątka zostają uśpione. Dlaczego robi się to aż na taką skalę? Weterynarz ma z tego zyski? Istoty Mroku mają zyski energetyczne? Karmiczne?

 

Aby zakończyć życie zwierzątka trzeba podpisać zgodę na to oraz na “utylizację” ciała (oficjalna nazwa), czyli kremację, wg.  prawa w Polsce. Co to znaczy dla duszy…? Nie przechodzi przez naturalny proces śmierci i jest przywiązana do Ziemi.

 

Człowiek nie jest bogiem, ponieważ nie wie wszystkiego i nie powinien wydawać boskich wyroków.

 

Nie wiemy, czy ukochane zwierzątko oddajemy w ręce osoby, która może się mylić, może ma zły dzień, może być negatywną osobą, może nastawioną na zysk…

https://www.tvp.info/7481340/weterynarz-oskarzony-o-bezprawne-usypianie-zwierzat

 

Nie wiemy kiedy jest naturalny czas odejścia zwierzęcia. Wiemy, że człowiek może się pomylić.

 

Warto zastanowić się nad tym dlaczego czarownice palono na stosie? Mogli robić wiele innych strasznych rzeczy, ale robili akurat to… Spalenie DNA, ciała (związek z reinkarnacją). Dlaczego powstała moda na kremacje, na usypianie, kiedyś nie było takich działań w ogóle lub nie na taką skalę. W niektórych częściach świata dalej się uważa, że nie powinno się tego robić, lecz jest przedstawiane i wyśmiewane jako zabobon…

 

Jeśli podpisujemy coś, to bierzemy na siebie odpowiedzialność za to (uśpienie i kremację) – to zostaje na karmie.

 

Jest to przedstawione na zasadzie “to Twoja wolna wola, jeśli chcesz pomóc zwierzątku, które kochasz – to zrób to”… Każdy podpis jaki składamy jest zobowiązujący w świecie materialnym i duchowym.

 

To ma jeszcze więcej konsekwencji, gdy dotyczy tych, którzy oddali swe zwierzątko pod opiekę rodziny. Mieliśmy masowe migracje i wiele osób wyjechało nie mogąc zabrać zwierzątka. Spotkali się z częstą reakcją starszej generacji “jak lekarz powie, to tak musi być”, co dodatkowo stworzyło wiele konfliktów, wyrzutów sumienia, obwiniania itd.

 

Na forach możemy przeczytać mnóstwo wpisów, że pies był stary, więc trzeba było uśpić. Mamy program, że pies czy kot – może żyć tylko x lat, a tu zobaczcie, okazuje się, że pies rekordzista miał prawie 30 lat:

https://petportal.pl/najdlużej-zyjący-pies-na-swiecie-nie-uwierzycie-ile-lat-żyl/

 

Pomyślmy o starszym człowieku, który dostaje jakąś infekcję wirusową i zapada na nim wyrok…

 

Uśpienie to ładniejsza nazwa, inne to zabieg eutanazji.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Eutanazja

Eutanazja czynna w polskim kodeksie karnym określona jest jako występująca zawsze pod wpływem współczucia dla cierpiącej osoby i na jej żądanie. Jest ona zabroniona; traktuje się ją jak rodzaj zabójstwa karanego w łagodniejszy sposób. Osoba jej dokonująca jest obecnie zagrożona karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Wyjątkowo sąd może zastosować złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia. Przepis art. 150 kodeksu karnego, który określa przestępstwo zabójstwa eutanatycznego, nie wymaga natomiast wprost, aby osoba żądająca go była śmiertelne chora, jednak wymóg taki wprowadza orzecznictwo. Specyficznym typem przestępstwa związanego z szeroko pojętą eutanazją jest pomoc do samobójstwa (art. 151 kodeksu karnego), która obejmuje także tzw. eutanatyczną pomoc do samobójstwa, czyli ułatwienie osobie śmiertelnie chorej samobójstwa.

 

Z tego co możemy przeczytać w Internecie odbywa się to w ten sposób, że najpierw podana jest narkoza – wprowadzenie w stan snu i podczas snu zwierze otrzymuje kolejny zastrzyk – to samo (duża dawka barbituranów) lecz w jeszcze większej dawce. Potem zwierzę wysyłane jest do krematorium.

 

Możemy również przeczytać, że środek podaje się dożylnie, czyli do krwi (symbolicznie do wody życia) lub serca (symbolicznie czakram serca) w przypadku, gdy organizm jest silny i walczy (to jest słaby i nadaje się do uśpienia czy silny i walczy o życie?!?!), aby zatrzymać akcję serca.

 

Kochani, lata temu miałam straszny koszmar. Mój pies, który był pod inną opieką, przyśnił mi się obudzony w krematorium… Byłam wstrząśnięta i potem dowiedziałam się, że został uśpiony…

 

Prośba o udostępnienie, podziel się tym artykułem z kim możesz.

 

https://mariabucardi.pl/pl/p/SWIECA-INTENCYJNA-DLA-ZWIERZATKA%2C-KTORE-ODESZLO-I-1-SWIECA-1-INTENCJA-I-RYTUAL-WYKONUJE-OSOBISCIE-MARIA-BUCARDI-I-REALIZACJA-DO-72-H/605

 

 

Pytania do przemyślenia

 • Dlaczego nazywamy to uśpieniem a nie uśmierceniem?
 • Dlaczego robimy to zwierzętom, które kochamy, czy sami też chcemy być uśpieni bo akurat cierpimy?
 • Dlaczeo eutanazja zwierząt jest dopuszczona a ludzi nie? Eutanazja ludzi jest przestępstwem?
 • Czy można decydować o życiu i śmierci innej istoty? Kto daje nam to prawo?
 • Dlaczego uśpione zwierzę trafia do krematorium (rytuał spalenia)?
 • Dlaczego z uśpieniem zawsze powiązane są negatywne emocje, często konflikty rodzinne, niskie wibracje, komu to służy?
 • Dlaczego nie słuchamy serca (serce nigdy nie pozwoli uśpić) tylko rozumu?
 • Dlaczego w tej chwili ten proces stał się tak modny?
 • Dlaczego oddajemy ukochane zwierzątko w ręce obcego człowieka, wierząc, że tylko on wie co mu pomoże, a co nie i słuchamy się go ślepo, gdy wydaje wyrok śmierci, a co jeśli się myli?
 • Dlaczego uważamy, że zwierzę jest stare i już nic się nie da zrobić lub nie warto, czy my sami też chcemy być uśpieni na starość?
 • Jak się czujesz, gdy postawisz się w sytuacji Twojego ukochanego stworzenia, czujesz się źle, Twój pan, pani zabiera Cię do obcego człowieka, który podaje Ci jakieś środki, a Ty wierzysz, że pan, pani Cię obroni, a pan pani Cię zostawia i podpisuje wyrok, uśmiercić i spalić?
 • Ile silnych organizmów uśpionych zwierząt obudziło się w krematorium???
 • Ilu lekarzy uśmierciło zwierzęta dla zysku lub z niewiedzy?
 • Co się tutaj dzieje, uśmiercenie zwierząt, krematoria dla ludzi i zwierząt …
 • Gdy wyłączysz myślenie i odczujesz ten temat sercem, co czujesz???
 • Kim jest lekarz, że ufamy mu wręcz bezgranicznie?

 

Pytacie mnie o moje zdanie … Nie jestem Bogiem i wiem, że tylko Siła Wyższa wie kiedy jest naturalny czas śmierci, uśpienie to zabicie, podpisanie tego i wydanie zgody, to nic innego tylko zabicie innej Istoty … Czy chciałabyś/chciałbyś by ktoś wydał taki wyrok i Ciebie uśmiercono ze współczucia, byś się nie męczyła, nie męczył? Jestem pewna, że mając największe bóle i tak będziesz walczyć o własne życie do końca … Dlaczego więc robimy to naszym podopiecznym? Dlaczego ściągamy na siebie taką karmę, zabicie innej Istoty? W moim życiu już wiele Istot odeszło mi na rękach, czasami w wielkich bólach i cierpieniu, ale do ostatniej chwili były ze mną, otoczone miłością poszły przez tęczowy most, a nie zostały uśmiercone przez obcego człowieka, w obcym miejscu, a ich Dusze przywiązane do Ziemi, jak dusze samobójców czy zamordowanych ludzi … Spalone ciała i DNA … Wszystko otoczone niskimi wibracjami …

 

Każdy z nas prędzej czy później ma z tym do czynienia, mam nadzieję, że ten artykuł, chociaż bardzo kontrowersyjny uratuje chociaż kilka Dusz … Dziś zaczynamy od zwierząt, jutro będziemy decydować o życiu ludzi… Czy to jest w porządku? Kto dał nam do tego prawo?

 

.

 

 

Woda, by uniknąć odwodnienia i zeolith

Gdybym ja osobiście zdała się tylko na opiekę weterynaryjną moich zwierząt – to wszystkie już dawno byłyby uśpione! Bo każde z nich ma za sobą już ciężkie zatrucia trutkami np. na szczury czy inne choroby, co w tym klimacie jest codziennością. Jednak zawsze dbam, aby otrzymywały wodę podając ją przez strzykawkę (do pyszczka, dzióbka), ponieważ, gdy nie piją stają się bardzo osłabione. Zawsze również na każdą infekcję lub niedomaganie podaję Zeolit. Także WODA i ZEOLIT to u mnie podstawa (to nie jest porada lekarska! To opinia i obserwacja).

 

 

 

Jak pokonać zew. i wew. wrogów? Czym jest dla Ciebie zwycięstwo dokładnie teraz? Czym jest dla Ciebie Twój sukces, dokładnie teraz? Jak on ma wyglądać? Dlaczego teraz takie przesłania?

Krystaliczne myśli, słowa i działania 💎 stwórz Kryształową Komnatę i odetnij się od świata zewnętrznego, by zachować wysokie wibracje w momencie, gdy Mrok ścina swoje plony …

INSPIRACJA 💎 stwórz swoją komnatę kryształową

Wszystko ma swój koniec i początek, każdy mrok się kiedyś skończy i słońce zaświeci jasno na niebie – Zwierzę Mocy Skarabeusz

Aktywuj Twoje talenty wyższe …

 

 

 

 

 

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d