7

Moje sprawozdanie osobiste z 97 Rytuału dla Matki Ziemi | Różowy Superksiężyc | Maria Bucardi

Moje sprawozdanie osobiste z 97 Rytuału dla Matki Ziemi | Różowy Superksiężyc | Maria Bucardi

 

 

 

 

 

157

.

Jak pokonać podświadome negatywne oczekiwania i jak z lekkością zmienić je na pozytywne. Praktyczne wskazówki. Nadchodzi nowy etap w Twoim życiu, nowa jakość, nowy rozdział, jednak Siły Mroku już czekają na kolejnym zakręcie Twojej nowej Drogi, by znów zaatakować ze zdwojoną siłą, wywołać strach niepewność, panikę, by zmusić cię do powrotu do tego starego, szarego, ale znanego. Siły Mroku podsuną Ci tysiące argumentów, dlaczego lepiej nie ryzykować i dlaczego lepiej iść utartą szarą ścieżką, niż odważyć się na to, co nowe, piękne i zgodne z Tobą. Ilu ludzi żyje w swoich szarych klakach tylko dlatego, że boją się tego, co nowe i słuchają podszeptów podświadomości. Dziś pokonasz Diabła (XV) sposobami Maga (I) i mądrością Arcykapłana (V) z rozwagą i skupieniem powążącego Rydwanem (VII). Porozmawiamy o Kole Losu i Kole Fortuny (Szczęścia), jak zawsze być na wozie, a nie pod wozem. Czas trwania transmisji: 01:02:13 min.

Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️

 

 


Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć Ceremonie? Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/


SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA


 

 

Prezent od Marii Bucardi

 

lub kliknij ten link https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly Tu czeka na Ciebie ebook – wieloletni bestseller Marii Bucardi „Jak rozmawiać z Aniołami” jeśli oczywiście pragniesz wypełnij swoje życie pozytywną, anielską energią.

Znasz już swoje Zwierzę Mocy? Sprawdź tutaj w kartach lub skorzystaj z pomocy
https://mariabucardi.pl/pl/c/Zwierze-Mocy/85

 

 

Wodna Oaza Natury

Ukończenie rozszerzonej Wodnej Oazy Natury. Sam obszar wodny to ok. 700 m2, składa się z 4 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi! Krystaliczna Woda naturalna i czysta! Dziękuję za wsparcie i niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia i przyniesie Ci dobro, szczęście i obfitość. ps. możesz pokazać innym Twoje imię i nazwisko lub wpłacić całkowicie anonimowo (przy wpisaniu kwoty należy zaznaczyć pragnę pomóc anonimowo). Twoja Maria Bucardi i podopieczni

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 

 

 

 

 

 


 
 


 

Akademia Omen Sententia staje dla Ciebie otworem wraz z wyjątkową wiedzą, która pomoże Ci rozwiązać problemy, przeskoczyć przeszkody, aktywować talenty, kroczyć drogą swojego powołania, realizować siebie… Znajdziesz tutaj wykłady online, lekcje z dziedzin, które Cię interesują, medytacje, kursy, szkolenia oraz Ceremonie nie tylko w formacie video, ale także z tekstem oraz nagraniem mp3, które można pobrać na każde urządzenie i słuchać oraz czytać kiedy tylko chcesz. Wielu z Was zależało na tym, by wyłączyć Internet, iść na łono przyrody i słuchać lub czytać Ceremonię, co będzie możliwe! Przez wieki wiedza o prawach tutaj na Ziemi była dostępna tylko dla nielicznych, teraz staje otworem dla Ciebie byś mogła / mógł tworzyć swoje życie o jakim marzysz, zdobyć klucze wtajemniczenia, które to umożliwiają… Intensywne prace nad nowym projektem trwają już miesiące, by przepisać każdą Ceremonię w formie tekstu pdf, by wszystko było jasne i uporządkowane tematycznie w łatwo dostępnych kategoriach. Jeśli Tobie również marzyło się przejść przez medytację w Twoim ulubionym miejscu w lesie, nad jeziorem, w domku, gdzie nie ma zasięgu lub nawet w samolocie, już niebawem wszystko będzie gotowe 🙂 Akademia Omen Sententia umożliwi mi dziele się swoją wiedzą z Tobą, w terminie który Tobie odpowiada. Oczywiście będziesz mieć możliwość umówienia się na dodatkową konsultację, by zadać pytanie do tematu.

www.akademia-omen-sententia.pl

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

7 komentarzy

 1. Odpowiedz
  Basia says:

  O, Mario, jakie króciutkie sprawozdanie! 😉 Ja tu się rozsiadłam, herbatka, kartki do zapisywania, a tu ledwo się zaczęło, a już się skończyło.
  No, ale żarty na bok – jak zwykle mówisz. Sprawozdanie ma wielkie przesłanie, daje dużo nadziei i tak potrzebnego wsparcia, za co bardzo dziękuję! 😘
  Postaram się mój raport też skrócić, ale nie wiem, czy mi się uda.

  Rytuał u mnie przebiegł zupełnie inaczej niż zwykle ze względu na wizje, których jeszcze dotąd nie doświadczyłam w takim wymiarze.
  Najpierw zobaczyłam niebieskie światło układające się na kształt gwiazdy na niebie, takiej z wydłużonymi promieniami, która trochę przypominała tę znaną z Biblii, z historii o narodzeniu Jezusa. Później pojawiło się złotożółte światło jak taki kanał. I nagle z tego kanału żółtego światła, które zmieszało się z niebieskim (bardzo przypominało to kolorystykę na karcie Archanioła Michała z talii J. Ruland), zaczęły błyskawicznie wyskakiwać malutkie istotki. Wyglądały, jakby frunęły na miotłach (niektóre same, niektóre wespół z kimś) i miały płonące główki – jak zapalone zapałki. Takie ogniki, ogniste elfy. Pojawiła się różowa energia, a potem utworzyła się jaskinia jak portal, i te ogniste istotki wypełniły sobą całe sklepienie. Nie było ich widać, tylko obrzeże zrobiło się różowe, a reszta była czarna, ciemna. Po prawej stronie zobaczyłam coś na kształt kleszczy – pułapki, którą w lasach zakładają na zwierzęta kłusownicy. Może te ogniki miały za zadanie je zlikwidować?
  Następnie pojawiła się przede mną męska postać jakiegoś boga: mężczyzna w sile wieku, z białymi włosami i białą brodą, ale o młodzieńczych ruchach. Bardzo dostojny – jak Cesarz z Wielkich Arkanów Tarota albo jak Zeus, a jednocześnie szybki jak Hermes. Był ubrany w szafirowy płaszcz i gdy mnie zobaczył, powiedział: – O, jesteś Szafir! I tu nastąpiła bardzo dziwna scena: wyciągnął do mnie dłoń i długo trzymał ją wyciągniętą, później skierował ją w górę i znów trzymał ją dość długo, jakby pobierał energię. Ta dłoń nagle została obleczona w żelazo, czyli zmieniła się w żelazną, dużą rękawicę, którą cały czas wyciągał do mnie i chyba przesyłał energię. Bardzo trudno mi to opisać, bo miałam wrażenie, jakby kilka różnych czynności/scen odbywało się w tym samym czasie i te porządki jakoś na siebie nachodziły. Chwycił mnie w pasie i pofrunęliśmy do góry, przemierzając różne przestrzenie, które się zmieniały (o różnej gęstości, kolorach, wibracjach). Pojawiały się jakieś istoty, kształty, przedmioty, ciągle wszystko się zmieniało, przechodziło jedno w drugie. On zaczął do mnie mówić, że to, co widzę, to iluzja i żeby przestać wierzyć w tę iluzję. Że pokazuje mi świat iluzji i ta iluzja jest w mojej głowie: choroby, problemy, ludzie, zjawiska itp. Ja sama ją tworzę i czas najwyższy, aby z niej się wyzwolić, rozbić ją. Ale jednocześnie uszczęśliwiony pokazywał mi jej coraz więcej i więcej: jak lustra, w których się miałam przeglądać. W tym samym momencie, ale w jakiejś innej rzeczywistości, w innym porządku czasowym słyszałam, że mam się zrelaksować, ułożyć wygodnie i w ogóle niczym się nie przejmować, tylko się tym bawić, cieszyć.
  Mój logiczny umysł się włączył i próbował jakoś to wszystko uporządkować, nazwać, zapamiętać, żeby później opisać, jednak było to trudne – takiej wizji jeszcze nie miałam (chaotycznej, nieuporządkowanej, czegoś, co tworzy się na moich oczach i znika, a jednocześnie tworzy coś nowego, co trudno ująć w słowa).
  Słowo – klucz to Iluzja, więc pewnie nie trzeba tego rozumieć.
  Ta podróż trwała długo i gdy obrazy wciąż się multiplikowały, a energia powoli zaczęła wygasać, zakończyłam ją.
  Położyłam się spać, a w międzyczasie przyszła taka myśl, że tyle się czeka na Rytuał Pełni, a gdy nadchodzi, to tak szybko mija i znów trzeba czekać cały miesiąc.

  I to wszystko, Mario, jeszcze raz dziękuję za Twoje sprawozdanie i wszystkie wskazówki! 💓

  • Odpowiedz
   Basia says:

   Szerszenia też widziałam! I wydrę!

 2. Odpowiedz
  Ines says:

  Dziękuję Najdroższa Mario za sprawozdanie i za Nowego Opiekuna ❤❤❤

 3. Odpowiedz
  Malvina says:

  Dziękuję za sprawozdanie i rytuał :* był jak zawsze niesamowity! Zazwyczaj widziałam nas jak drzewa, a tym razem Siła Źródła i galaktyki były jak korona drzewa, z której spływało światło na Ziemię, do środka i otaczało. Było u mnie też wyjątkowo spokojnie, wielki księżyc odbijał się w wodzie jeziora.

 4. Odpowiedz
  Maria Sz says:

  🤩🤩🤩Nie mogę się doczekać 🥰🥰🥰🌸🌸🌸💕💕💕

 5. Odpowiedz
  Anna W says:

  Dzień dobry, dziękuję za przesłanie. Nie uczestniczę czynnie w rytuałach matki Ziemi, ale odczułam wczoraj waszą działalność, piękne uczucie 🙂 Mario jaką część społeczności masz na myśli mówiąc że odejdzie? Bo rozumiem że zostanie na Ziemi więcej ludzi niż te 2% nas świadomych? Czy wiesz co z tymi co otrzymali znamię bestii, ale ich serca nie są jeszcze stracone?

  A jeśli chodzi o działalność z poziomu serca… Myślę że większość z nas tak chciała żyć jako dzieci… Ja przeżyłam szok jako dziecko gdy odkryłam że inni ludzie i inne dzieci tak nie potrafią… Mam nadzieję że po wszystkim uda się spotkać naszej społeczności w jakimś wyjątkowym pięknym miejscu!!! Pozdrawiam!!!!

  • Odpowiedz
   MariaBucardi says:

   Duża część odejdzie. Znamię Bestii przyjmowane dobrowolnie bazuje na Wolnej Woli, jak Siły Wyższe osądzą tych ludzi, to już tylko one wiedzą, nie nam jest dane sądzić. To czas, gdy Mrok zbiera swoje plony, nad którymi pracował bardzo długo… Bardzo trudny temat, który wywołuje ogromny podział między ludźmi, a każdy podział, to kolejna wygrana Mroku, bo gdzie dwóch się kłóci, tam trzeci korzysta.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: