brak komentarzy

Inspiracje na listopad …

 

Inspiracje na listopad …

 

Jest ciemny listopad, wszelkie znaki na niebie i ziemi mówią nam, by nabrać dystansu do wszystkich i wszystkiego, mamy utrudnione poruszanie się na zewnątrz, więc musimy sobie znaleźć rozwiązanie dla tej sytuacji, a jeśli go nie ma to je stworzyć 🙂 Wykorzystajmy ten czas dla siebie jak najlepiej! W końcu każdy dzień jest tutaj na wagę złota.

 

To idealny czas, by zająć się pielęgnacją i zadbać o swoje ciało materialne, czyli skórę, cerę twarzy i włosy, paznokcie, na co mamy wpływ odżywiając się zdrowo, prowadząc zdrowy tryb życia, utrzymując równowagę wewnętrzną i od zewnątrz używając odpowiednich kosmetyków.

 

Czytałaś / czytałeś już przesłanie Zwierzęcia Mocy Ślimaka? Dotyczy między innymi schowania się w domku, wycofania na pewien czas i dbania o swój dom w szeroko pojętym znaczeniu, o miejsce, w którym mieszkasz, swoje ciało, które jest świątynią duszy oraz połączeniu z Duszą Wyższą, na co wskazuje spirala.

 

Hasłem w pielęgnacji jest PROSTOTA I JAKOŚĆ! Oczywiście każda osoba wie, czego jej / jego skórze najbardziej potrzeba, jednak jeśli potrzebujesz wskazówki, innej drogi pielęgnacji, to te słowa kluczowe będą bardzo pomocne.

 

Jest coraz więcej wegańskich, polskich małych firm w sklepach online i małych drogeriach, które mają właśnie takie kosmetyki: naturalne mydła, ekologiczne hydropaty (wody kwiatowe lub ziołowe), olejki w szklanych buteleczkach bez plastiku.

 

W poprzednich (starszych) postach na temat pielęgnacji możesz zobaczyć konkretne produkty, co pewnie już znasz, więc dziś skupimy się na masażu twarzy i głowy, który można zrobić samemu 🙂

 

Miła inspiracja, by codziennie, gdy nakładasz olejek / krem (może być oczywiście 2-3 razy w tygodniu, w zależności od Twoich preferencji) wykonać krótki masaż twarzy i / lub głowy. Nie przejmuj się jaki używać olejek, najważniejsze jest JAK go używasz.

 

Masaż twarzy i głowy jest bardzo przyjemny i pożyteczny, sprawia, że lepiej się czujemy, mamy zdrowszy kolor cery, ponieważ układ krwionośny i limfatyczny zostaje pobudzony. Działa odmładzająco, regenerująco i sami możemy dać sobie taki miły prezent. Nie musi trwać długo, zależnie od Twojego czasu, może trwać 2 minuty, aż do wyschnięcia kosmetyku.

 

Możesz skorzystać z takiej mapki lub obejrzeć filmy na You Tube z instruktażem, który Tobie odpowiada:

 

 

 

A tutaj mapka z ważnymi punktami na głowie, które znane są już od starożytnych Indii, czerwone kropeczki na rysunku poniżej to miejsca, które warto rozmasować, pouciskać:

 

 

Jeśli masz ochotę i czujesz, że to dobry moment, aby wesprzeć swój wygląd zewnętrzny, potrzebujesz pomocy:

 

https://mariabucardi.pl/pl/p/AKTYWACJA-URODY-I-SWIECA-INTENCYJNA-I-1-SWIECA-1-INTENCJA-I-RYTUAL-WYKONUJE-OSOBISCIE-MARIA-BUCARDI-I-REALIZACJA-DO-72-H/489

 

 

Rytuał świecy intencyjnej piękna, czaru, atrakcyjności.

Rytuał świecy urody zapalonej w intencji poprawienia zadowolenia ze swojego wyglądu, uwidocznienia pięknych cech, które każdy ma w sobie i tworzą go wyjątkowym, może poprawić wygląd skóry, włosów.

Dla osób potrzebujących wsparcia w dziedzinie poczucia piękna i atrakcyjności.

Żyjemy w czasie presji wyglądu i kompleksów na tym punkcie. Nasze poczucie atrakcyjności często jest związane z poczuciem wartości siebie i pewności, a to podstawa szczęśliwego, udanego życia.

Dostajemy określony wygląd, który jest nam potrzebny do realizowania naszego powołania. Ciało to nasze narzędzie, o które powinniśmy się troszczyć i kochać, pielęgnować, podkreślać własną wyjątkowość, a nie próbować wpasować się w pewne “modne” ramy.

Świeca może aktywować: grację, czar, dobre maniery, dostojność, królewskość, aurę elegancji, bycie damą / gentlemanem, klasę, wdzięk, wytworność, piękno, powab, energię Wenus / Afrodyty, charyzmę, kobiecość / męskość, poczucie jak lśniący, oszlifowany diament. 

Może być zapalona również w intencji: pozbycia się kompleksów, dostrzeżenia w sobie piękna i pozytywnych cech, nabrania pewności siebie w wyglądzie, pogłębienia energii kobiecej / męskiej, pozbyciu się blokad na drodze zrzucenia nadmiernych kilogramów, pokochaniu siebie i własnego ciała.

Świeca rytualna dla kobiet i mężczyzn. Często zapominamy o tym, że mężczyźni również mogą odczuwać silną presję określonego wyglądu, co może negatywnie rzutować na ich poczucie pewności siebie.

 

 

 

 


 

 

 

 

Nadchodzące dni, w które warto wysłać swe marzenie do Wszechświata

Odwrót – zbieranie siły | szukanie harmonii wewnętrznej | połączenie z własnym środkiem | Zwierzę Mocy Ślimak | a 134 Ceremonia

Pomysł na jesienny wieczór – film “Życie na naszej planecie”

Zwierzę Mocy Norka

Coś przestaje funkcjonować, droga się zamyka, blokada zapada … Jak reagujesz w takim momencie? Jak uniknąć manipulacji i syndromu stada?

689. Moje sprawozdanie osobiste z 91 Rytuału dla Matki Ziemi | Maria Bucardi

 

 

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d