2

Jesteś dzieckiem światła i miłości. Otwórz Twoje serce z pomocą magicznego Zwierzęcia Mocy Jednorożca

Przygotowanie na 136 Ceremonię w czwartek

 

ZWIERZĘ MOCY JEDNOROŻEC

 

Przesłanie: Kiedy jesteś na prawdę sobę? A kiedy mówisz TAK, mimo, że w Twoim sercu czujesz NIE? Siły Wyższe wspierają Cie w aktualnym procesie przemiany, a Jednorożec jest połączeniem ze światłem i boskością. Jesteś dzieckiem światła i miłości. Otwórz Twoje serce, by oczyścić się i wrcić do Twojego prawdziwego światła. To Jednorożec pomoże Ci w aktualnym procesie transformacji i uwolnienia od negatywnych energii, blokad, karmicznych więzów czy resztek tych i innych zabrudzeń.

 

Bądź sobą i idź drogę Twojej prawdziwej świetlistej Duszy, nie rób czegoś przeciwko sobie! Twoje powołanie, Twoja misja tutaj na Ziemi czeka na wypełnienie. Idź zgodnie z Twoim sercem!

 

Jeśli otworzysz się na moją magię – mogą wydarzyć się cuda. Jestem absolutna czystością, jasnością, nieskończoną boskością i miłością. Widzę kim jesteś, mimo, że Twoja prawdziwa boska natura często ukryta jest za lękiem, bólem, strachem, karmicznymi blokadami. Widzę Twoją jasność, Twoją siłę, Twoją miłość, Twoje oddanie, Twoja zmysłowość, Twoją empatię i intuicję … Cala Twoją boską Naturę. Pomogę Ci otworzyć trzecie oko i zaufać Twojej intuicji. Pomogę Ci widzieć jasno i rozpoznać niewidoczne powiązania. Tylko ludzie o czystych sercach mogą mnie spotkać, inni widzą we mnie tylko białego konia.

 

MEDYTACJA Z JEDNOROŻCEM I WYKŁAD ONLINE:
https://bucardimaria.com/2019/04/04/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-55/
Pełen tytuł to: 55 Ceremonia w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: Soldiny fundament, a Twoja Droga Serca, jako dostęp do skarbów świata materialnego i niematerialnego, wędrówka z czystością Jednorożca, w którym nieświadomi ludzie widzą tylko białego konia.

 

Jednorożec jako symbol najczystszej energii prowadzi Cię przez sprawdziany, by sprawdzić czy masz czyste serce, czyste intencje, czy ufasz i wierzysz Sile Wyższej. Prowadzi przez czarny las, pustkowia, mokradła, aż do morza słonego, oczyszczającego, prowadzi do największych skarbów i tajemnic. Czasem impulsem jest chęć bogactwa, by wyruszyć w drogę, ale podróż robi się tak fascynująca, że odkrywa się mnóstwo innych cudowności.

 

Sprawdza nas czy mamy odwagę i nie schowamy się do mysiej norki ze strachu. Ale jeśli tak zrobimy, to nie ma co się przejmować! Trzeba się zregenerować, odpocząć i ruszyć w drogę 🙂

 

Najsilniejsza ochrona.

 

Pamiętaj o tych hasłach: woda, czystość. Wykorzystuj wodę dla czystości – a dokładne znaczenie poznasz w Ceremonii z Marią Bucardi 55.

Twoje Zwierzę Mocy: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

 

JEDNOROŻCE W ŹRÓDŁACH PISMENYCH I OBRAZACH

W dzisiejszym świecie jednorożce występują w bajkach, określa się je jako mityczne, choć w znanych mitach greckich nie występują, a rzadko mówi się o tym, że jednorożce wymieniane są w dobytku kulturowym prawie każdej cywilizacji na świecie, w Europie, Ameryce, Azji (szczególnie w Indiach), Chinach, gdzie jest symbolem sprawiedliwości i ochrania przed złym okiem, był też jeden z czterech super Zwierząt Mocy wraz z feniksem, smokiem i żółwiem. W Afryce  symbolizuje rangę książąt i cesarzy, a wśród niektórych plemion był czczony.

Przeczytamy o nich w starożytnych pismach historycznych Ktezjasza, Pliniusza, a także Starym Testamencie. Fragment z Wikipedii:Zwierzę o jednym lub kilku rogach, nazywane w języku hebrajskim Re’em (רְאֵם), wspomniane jest w Biblii kilkakrotnie, często jako istota symbolizująca siłę. W greckiej Septuagincie nazwę tę przetłumaczono na monokeros, a w łacińskiej Wulgacie – unicornus. Oba słowa oznaczają jednorożca. W polskich tłumaczeniach Pisma Świętego hebrajskie słowo zastąpiono wyrażeniem „bawół”.

W średniowieczu wierzono, że ludzie handlują częściami jednorożca (do spożycia jako afrodyzjaki, leki oraz przedmioty jak kielich, tron, itp). Podróżni często donosili o obserwacjach tego magicznego stworzenia. Możemy znaleźć wiele obrazów i pism o polowaniach na jednorożce, które dawały się zwabić tylko przez dziewice, po czym uspokojone były zabijane przez innych. Na przełomie XIX i XX wieku naukowcy stwierdzili, że jednorożce nigdy nie istniały…

Rdzenni Amerykanie wierzyli, że jednorożec był zaciekły i potężny i reprezentował twórczego męskiego ducha jednorożca, którego oswoić może tylko dziewica. Malowidła jednorożców były odnalezione jaskiniach rdzennych Amerykanów, a starsi opowiadali również historie i legendy o jednorożcach. Łączono je z symbolami lwów, orłów i smoków.

 

 

Kamieniem Jednorożców są kryształy AURA, przejrzyste z kolorową poświatą, delikatne a pełne mocy – tak jak energia tego wyjątkowego Zwierzęcia Mocy.

Angel Aura wypełni Cię czystą magią radości i optymizmu. Jako wysoki kamień wibracyjny, Angel Aura jest idealnym lekarstwem na duchowy kryzys – a ponadto jest to kryształ jednorożca! Dostroić się do jego energii, oznacza poczuć, jak Twoje poczucie miłości do siebie i Wszechświata odradza świat, innych i życie w ogóle. Jeśli zwykły szary świat tłumi tęczę Twojego blasku, zabierz ten kamień kwarcu Aura Aura ze sobą do torebki lub kieszeni, aby Twój duch nadal świecił. Anielski aura wypełni Cię czystą magią radości i optymizmu.
https://mariabucardi.pl

krystaliczne myśli, słowa, emocje Maria Bucardi ceremonia

Jeśli Jednorożec przychodzi do ciebie jako przewodnik duchowy, oznacza to, że jesteś wrażliwą i magiczną osobą. Nie wszyscy ludzie widzą i doceniają piękno oraz to co delikatne, utkane z najczystszej energii.

Totem Jednorożca ukazuje czyste światło wszechświata i niebios.

Może pomóc ci w doprowadzeniu do boskiego i duchowego celu, abyś mógł / mogła znaleźć swoje Wyższe Ja, poznać swoją duszę i realizować jej cele.

Jednorożec pomaga również bawić się, aktywować swoją wyobraźnię i wewnętrzne dziecko. Dostrzegać piękno wokół siebie jak dzieci z ich uroczą niewinnością.

Jednorożec przychodzi tylko do osoby o czystym sercu, zrównoważonej i otwartej na świat duchowy. Uważaj na wiadomości z Wszechświata, które mają często formę subtelną, jak np. białe anielskie piórka.

Jednorożec jest mitycznym stworzeniem i może obdarzyć Cię swoją pradawną magią, mądrością, a jeśli masz czyste intencje, czyny i serce, możesz być w stanie go zobaczyć…

Zrozumienie jego energii ułatwią trzy podstawowe symbole: koń, biel, róg. Koń symbolizuje ruch, wolność i podróż. Ponieważ Jednorożec jest zwierzęciem duchowym może pojawiać się, gdziekolwiek chce. Energia nie ma granic! Może pojawić się we wszystkich wymiarach.

Kolor biały nawiązuje do doskonałości, czystości i niewinności, instynktu, otwartości, intuicji. To odnosi się przede wszystkim do ducha i serca, których nie można oszukać, a umysł już tak.

Jego pojedynczy róg to niezwykła moc. Przypomina nam, że domeną jednorożca jest połączenie z Siłą Źródła (niezależną od religii) i królestwem jedności. Symbolizuje miecz i umysł, żywioł powietrza. Róg może również oznaczać jedność twoich myśli i czystość rozumu.

SPOTKANIE Z JEDNOROŻCEM TO PRZYWILEJ

Spotkanie z czystym, magicznym, subtelnym lecz głębokim Jednorożcem to wielki dar i zaszczyt. Tylko ci o czystym sercu i wysokich wibracjach mogą i zasługują na spotkanie z Jednorożcem. Kiedy jednorożec pozwala ci usiąść na plecach, jest to zaproszenie do doświadczenia wolności, wiary i miłości, które przychodzą wraz z połączeniem z Energią Źródła. Jednorożce są wolne i nigdy nie lubią być związane, więc pozwalają tylko wyjątkowym ludziom o czystych duszach jeździć na ich plecach. Ten ogromny przywilej nie powinien być brany za pewnik! Kiedyś nawet określano jednorożce jako nieuchwytne i bardzo agresywne (chyba nic dziwnego skoro ludzie mieli intencję, by go złapać, związać i zabić…).

czystość – magia – tajemnica – siła światła – moc

Jednorożec w snach ma na celu pokazanie, że wszyscy jesteśmy na tej planecie, aby wyrazić i zrozumieć Boską Miłość na swój własny sposób.

Mówi się, że duch jednorożca należy do kogoś o wyjątkowej urodzie. Jeśli jednorożec jest twoim zwierzęciem duchowym – jesteś błogosławiony/a.

Jesteś potężny/a duchowo i prawdziwie oświeconą osobą. Jednorożec wybiera bowiem tylko te, które uzna za godne. Śnienie jednorożca to dobry znak, ponieważ przynosi szczęście i błogosławieństwa.

Twoje kłopoty materialne i finansowe wkrótce się skończą, ponieważ jednorożec przynosi swój „róg” obfitości. Twoje życie będzie wypełnione niewyczerpanymi bogactwami.

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

✎ Ważne informacje i przypominajki:

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

 


 

 

 

Mistrzowski kryształ leczniczy | Złoty najwyższy promień światła | Golden Healer od Marii Bucardi | Złota energia Mądrości Wyższej i zwycięstwa

Zakaz polowań na zwierzęta … Z serii co się tutaj dzieje i jak to zmienić …

Zwierzę Mocy Feniks Mistyczny ognisty ptak, który umiera i rodzi się na nowo z popiołu. Ogień prawdziwej inspiracji.

Krystaliczne myśli, słowa i działania 💎 stwórz Kryształową Komnatę i odetnij się od świata zewnętrznego, by zachować wysokie wibracje w momencie, gdy Mrok ścina swoje plony …

Jak pokonać zew. i wew. wrogów? Czym jest dla Ciebie zwycięstwo dokładnie teraz? Czym jest dla Ciebie Twój sukces, dokładnie teraz? Jak on ma wyglądać? Dlaczego teraz takie przesłania?

 

2 komentarze

  1. Odpowiedz
    Safira says:

    W materii tzn wykonany z jakiejś materii

  2. Odpowiedz
    Safira says:

    Wiesz Mario dzisiaj w nocy snilo mi się morze i las całą noc stoję w wodzie i podziwiam las dookoła potem śnił mi się jednorozec w materii jasno morelowy swym tyłem utkwiony w spadzie leśnym

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: