1

Zakaz polowań na zwierzęta … Z serii co się tutaj dzieje i jak to zmienić …

 

 

Prześlij ten tekst gdzie możesz ….

 

Polowania na zwierzęta,

czyli jak zniszczyć życie swoje i innych (bliskich, rodziny i oczywiście zwierząt), skazując się na pecha, choroby, niepowodzenia, braki, biedę na bardzo długi czas…

 

Kochani, to jest temat, który porusza wiele osób i mnóstwo z nas NIE godzi się na ten proceder tutaj na Ziemi.

 

U mnie na Maderze widzę, że co najmniej 2 razy w tygodniu odbywają się polowania, często bez zezwolenia, ponieważ gdy wychodzę to myśliwi znikają… Strzelają do wszystkich zwierząt, nawet takich ptaków jak kosy – czarni druidzi, do wszystkiego co tylko się rusza!!!

 

Wiem, z tego co piszecie, że wielu z Was ma myśliwych w rodzinie i cierpi z tego powodu, nie wie jak reagować, co robić. Czas, aby poruszyć ten ciężki temat.

 

Dotyczy to myślistwa i kłusownictwa zwierząt lądowych, a także wodnych (nurkowie z harpunami, łowienie, itp).

 

Myśliwi i kłusownicy (mężczyźni i kobiety) niestety nie widzą lub nie chcą widzieć jak jest to ciężka karma, czyli konsekwencje zabijania życia. Ale dlaczego my mamy się na to godzić i pozwalać zwierzętom cierpieć?? Mamy siłę i moc, aby to zmienić!

 

Najpierw zadajmy sobie kilka pytań…

Dlaczego morderca ma pozwolenie na broń, a normalny człowiek nie?

Jakim prawem myślistwo, czyli zabijanie jest nazywane sportem?

Dlaczego myśliwi robią co chcą, zabijają zwierzęta, niszczą naszą Ziemię, a my mamy na to patrzeć i zgadzać się na to?

 

Pamiętacie taką piękną akcję z dzikami w Polsce? Tyle osób włączyło się w przeciwdziałanie i tyle dzików zostało uratowanych! Zjednoczyło to także wiele osób, wystarczyło, że ludzie wybrali się na spacer, ponieważ w obecności człowieka postronnego nie można polować wg prawa. Dalej możemy kontynuować takie spacery, gdy tylko zobaczymy polowania.

 

Są organizacje, które zajmują się dzielnie przeciwdziałaniem zabijania zwierząt, zgłaszają na policję kłusowników, pracują w pocie czoła i wpływają na sytuację każdego dnia. Brawa dla nich!

 

Co my możemy zrobić jako osoba pojedyncza? Bardzo DUŻO!

 

Myśliwi często działają pod wpływem alkoholu – możemy nagrywać filmy i zgłaszać na policję, że polują i strzelają pod wpływem alkoholu.

 

Ważna jest bardzo presja społeczna, którą możemy wywierać.

 

Wielu mężczyznom wydaje się, że są męscy, gdy strzelają z wielkiej strzelby do maluteńkiego ptaszka lub słodkiego króliczka… To jest bardzo błędne, bardziej kojarzy się z osobą o wielkich kompleksach i braku kompletnej męskości. Prawdziwy mężczyzna staje w obronie słabszych i mniejszych.

 

Moja mama wybrała się z koleżankami na spacer do lasu, gdy spotkały kilku myśliwych, którzy wieźli upolowanego, martwego lisa. Było to tak żenujące, że wyśmiały ich w żywe oczy, pytając co z nich za mężczyźni, skoro potrafią malutkie zwierzątko zamordować, aż zrobiło im się wstyd. To jest właśnie społeczny nacisk.

 

Co jeszcze jest skuteczne to zgłaszanie nadużycia w mediach społecznościowych, klikając “zgłoś”, jeśli tylko zobaczymy zdjęcie lub treści promujące zabijanie zwierząt. Jeśli wiele osób będzie to robić – bardzo szybko wpłyniemy na to, by takie treści były ograniczone, aż w końcu zupełnie niedozwolone i zablokowane. To metoda zdecydowanie szybsza i łatwiejsza niż petycje do państwa itp, ponieważ te portale również nie chcą być kojarzone z promowaniem zabijania i tego rodzaju drażliwych tematów.

 

Coraz częściej są kamery w lasach i często używane do dokumentowania życia zwierząt, a przy okazji kłusownictwa i myśliwych zabijających gatunki pod ochroną. Pewien mężczyzna udokumentował zabicie dwóch pięknych wilków przez myśliwych, co zostało zgłoszone.

 

Wszystko co robimy wraca do nas zwielokrotnione, choć nie zawsze to widać od razu. Pisałam kiedyś z myśliwymi, po chwili okazywało się, że mieli problemy finansowe, zdrowotne, w rodzinie itd. Zabijanie to bardzo ciężka energia, otaczanie się tym oraz cierpieniem, bólem, wyrządzanie nieodwracalnych szkód – to wszystko wraca zwielokrotnione zgodnie z prawem Wszechświata.

 

Osoby, które polują na zwierzęta rujnują nie tylko ich życie, ale także Ziemię, własne życie oraz swoich bliskich, rodziny.

 

Pewna osoba z Was (imię zachowam ze względu na dyskrecję) opowiedziała swoją poruszającą historię o tym jak jej wujek – myśliwy zabijał przez lata zwierzęta i chwalił się szczególnie zastrzeleniem gatunków pod ochroną, np. niedźwiedzia, wilka. Pewnego dnia nie wrócił z polowania i okazało się, że sam został postrzelony w brzuch i wykrwawił się pozostawiony na śmierć.

 

Taka karma oczywiście nie kończy się wraz ze śmiercią fizyczną, a przechodzi dalej…

 

Wiele osób, które chce temu zapobiec niszczy strzelnice w lasach – to niszczenie mienia oczywiście, ale dla wielu osób jest to bardzo ważna walka i leży im na sercu życie zwierząt oraz natura…

 

Także widziałam, niszczenie tabliczek “teren polowań” lub wieszanie na nich kartek “nie zgadzamy się z tym!”.

 

Są takie spotkania w szkołach, na których przychodzą przedstawiciele różnych zawodów opowiadać o swojej pracy dzieciom. Zdarza się, że wielu rodziców występuje przeciwko temu i nie zgadza się, by myśliwi przychodzili do szkoły i mieli kontakt z ich dziećmi.

 

Jeśli ktoś już musi strzelać, to niech idzie na strzelnicę lub na paintball, a nie zabija na naszych oczach… Wystarczająco zwierząt ginie w hodowlach masowych, nie trzeba pogarszać sytuacji.

 

DZIAŁANIA ENERGETYCZNE

Kochani, możemy działać również energetycznie. To bardzo ważne, ponieważ wielu z Was macie siłę wojowników światła, wysoką wibrację i świadomość, potraficie szybko materializować i poruszać energie.

 

Można to robić na co najmniej dwa proste sposoby: wysłać do myśliwego światło, aby go “olśniło”, aby zdał sobie sprawę z tego co robi, by pomyślał zanim dokona nieodwracalnej szkody. Drugi sposób to Rytuał Lustra. To pozytywne formy “budzenia” myśliwych, zamiast rozpaczania, że nic się nie da zrobić.

 

Rytuał Lustra to wpływ energetyczny na natychmiastowy powrót karmy, co daje takiej osobie szansę i zrozumienie. Ważne jest, by “wysłać” dokładnie to samo – nie więcej, czyli lustro, by odczuł na sobie własne negatywne działania i mógł je przerwać. Możesz poprosić o pomoc Siły Wyższe i powiedzieć “Niech wszystko, co ta osobo robi (nie więcej, dokładnie tyle samo) wróci do niej natychmiastowo lub w najbliższym możliwym czasie, dla dobra tej osoby i wszystkich innych, w celu ich zrozumienia i zakończenia tego procederu”.

 

Karma oczywiście prędzej czy później jest wyrównana, ale chodzi o to, by to się nie ciągnęło na długie inkarnacje, a mogło zakończyć się szybko z najmniejszą szkodą z możliwych.

 

Nie trać nadziei! Działaj energetycznie, na mediach społecznościowych, pozytywnymi wizualizacjami. Dołącz do Rytuałów Dla Matki Ziemi co miesiąc w pełnię księżyca o godzinie 22:00 czasu polskiego.

 

 

 

Zobacz pozostałe: https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78

 

 


 

30.11 (poniedziałek) Pełnia w Bliźniętach i półcieniowe zaćmienie księżyca, Rytuał dla Matki Ziemi oraz Rytuał Świec Intencyjnych a 14 grudnia Pełna Zaćmienie Słońca | Niezwykły czas …

Nadchodzące dni, w które warto wysłać swe marzenie do Wszechświata

Zwolnij! Spiesz się powoli! Zamknij drzwi i zabarykaduj okna …

Aktywuj Twoje talenty wyższe …

INSPIRACJA 💎 stwórz swoją komnatę kryształową

Zwierzę Mocy Feniks Mistyczny ognisty ptak, który umiera i rodzi się na nowo z popiołu. Ogień prawdziwej inspiracji.

 

 

 

 

 

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Sunny says:

    Kochanie, właśnie zamierzam wykluczyć prawnie moją oazę z, narzuconego bez pytania o zdanie, rewiru polowań. Obecnie do 11.12.2020 może tego dokonać każdy właściciel ziemi w Wielkopolsce: https://zakazpolowania.pl

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: