brak komentarzy

Zwierzę Mocy Jastrząb przylatuje do Ciebie z przesłaniem …

Zwierzęcy przewodnik duchowy żywiołu powietrza.

Daje wskazówkę, by wyostrzyć swe wszystkie zmysły, łącznie z szóstym, czyli głosem wewnętrznym, intuicją.

Wzbija się wysoko w powietrze, leci spiralą i z góry obserwuje co się dzieje, wyszukuje myszki itp.

Mówi nam to, by spojrzeć z góry na swoje życie, wszystkie jego dziedziny, by zobaczyć pełen obraz, a nie tylko malutki obrazek, taki jak widzi myszka oraz wyszukać wszystko co “podgryza” nasze szczęście i spełnienie.

Jastrząb obserwuje, czeka i uderza prosto w cel w idealnym momencie! Możesz nauczyć się tego od niego, by nie marnować czasu i siły na próby. Wstrzymaj się i dopiero, gdy masz pewność, że Ci się uda – zadziałaj! Jastrząb jest w tym mistrzem i nie przegapia okazji, jakie pojawiają się na horyzoncie.

Symbolizuje również połączenie z energią Źródła i do tego inspiruje. Co Ci może to ułatwić – zdobycie odpowiedniej wiedzy, czyli kluczy wtajemniczenia:

Tutaj kilka słów o Zwierzęciu Mocy Jastrzębiu i wiele innych ciekawych kwestii, możesz zobaczyć bezpłatnie całość: https://bucardimaria.com/2019/03/20/czas-z-maria-bucardi-nr-53/

Poniżej fragment filmu “53 Czas z Marią Bucardi” spotkanie przy herbacie w środę dzień Merkurego, czyli inspiracja, motywacja i komunikacja… Porozmawiamy o oczyszczaniu, regeneracji, odnowie i energiach wiosny, gdy wszystko budzi się do życia i rozpoczyna nowy czas. O wysiewaniu marzeń, sadzeniu drzew w intencji szczęścia, spełnienia, miłości, zdrowia czy obfitości i obyczajach Równonocy…

Oraz uroczyste wykłady online “Ceremonie z Marią Bucardi”, na tym konkretnym 76 spotkaniu również zyskasz kilka informacji na temat jastrzębia i jego znaczenia. Przeczytaj tytuł, może znajdziesz tu wiele więcej dla siebie: 76 Ceremonia w imię Miłości, Dobra i światła, tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz:  jak kształtować Twoją świetlistą przyszłość? Krwawe myśli, słowa i działania, skąd się biorą i jakie skutki wywołują. Jak oczyścić podświadomość i poczuć swoją wartość, jak zdobyć przekonanie, że zasługujesz na to, co najlepsze? Jak zrozumieć tajemnicę życia tutaj i teraz, by materializować w Twojej przyszłości to, co najlepsze.

Spotkanie z niezwykłego miejsca Mocy w naturze…

Jastrzębie są bardzo uważne na swoim terenie. Szybują wysoko na niebie i nic nie umknie ich oczom.

Z jego duchem masz szczególną zdolność dostrzegania szans i zagrożeń.

Kiedy jastrząb wlatuje w twoje życie, zachęca cię do spojrzenia na rzeczy z wzniosłej perspektywy. Nie pozwól, aby perspektywa “myszki” przesłoniła Twoją ocenę.

Duch jastrzębia chce, abyś zauważył/a, że wszystko jest ze sobą powiązane. Użyj swoich wyższych zdolności obserwacji, aby zobaczyć wszystkie powiązania w życiu.

Z jego energią możesz jeszcze bardziej rozwinąć intuicję. Twoja wizja jest jasna i jesteś w stanie spokojnie, lecz szybko podejmować kluczowe decyzje i zadziałać w idealnym momencie.

Zainteresuj się swoim rozwojem duchowy, czytaj znaki od Wszechświata, od Aniołów, piórka, liczby, zwracaj uwagę na “przypadki”…

Jastrząb może wzbić się na ogromne wysokości. Kiedy ten duchowy totem pojawi się w twoim życiu, możesz łatwiej dotknąć swojego duchowego królestwa! Ciesz się stabilnym połączeniem z Siłą Źródła i jasnością, zrozumieniem przesłań, wizji, sytuacji.

Skupiaj się na zadaniach i swoich celach. Nie pozwól, by drobiazgi stanęły na drodze twoich postępów i rozpraszały Cię! Zastanów się co pochłania Twoją cenną uwagę i wyeliminuj to, np. Media Społecznościowe, rozmowy nic nie wnoszące, oglądanie seriali nałogowo, itp.

Możesz przewodzić innym i rozbudzić w sobie siłę lidera. Nie bój się przejmować inicjatywę i prowadzić innych we właściwym kierunku.

Ustal własne priorytety i angażuj się tam, gdzie możesz naprawdę błyszczeć.

Jastrzębie są bardzo spostrzegawcze, a przed podjęciem działań dokładnie badają otoczenie. W ten sam sposób upewnij się, że zbadałeś / zbadałaś każdą sytuację przed wykonaniem ruchu. Zbadaj szczegóły, przeczytaj dokładnie umowy, itp.

Nie spiesz się z podejmowaniem decyzji, ponieważ spokój jest dużo lepszym doradcą niż presja! To dużo szybsza metoda osiągani celów, choć nieraz wydaje się, że pogoń prowadzi do szybszych rezultatów, to jednak błędne myślenie, ponieważ wiele rzeczy może wtedy umknąć.

Ten ptak zwraca uwagę na jeszcze jedną rzecz. Każde działanie ma konsekwencje. To, co robisz dzisiaj, określa kierunek twojego życia. Jeśli dzisiaj uśmiechasz się z drobnostki, to jutro będziesz miał/a więcej powodów do uśmiechu.

Jastrząb to jasne wizje, więc stwórz swoją własną wizję życia i zaufaj jej!

Ten duchowy totem przychodzi, aby poprowadzić cię w najlepszym kierunku Twojego życia. Zastanów się, czy już podążasz w tym kierunku i to jest jego potwierdzenie, czy jeszcze czujesz, że coś jest nie tak i musisz wprowadzić pewne zmiany? Jeśli twoja ścieżka jest właściwa, jastrząb wzmacnia twoją determinację. Wyposaża Cię w umiejętności potrzebne do utrzymania tego kursu.

Laserowe spojrzenie – czysta wizja – zwracanie uwagi na detale – spojrzenie z góry na całość sytuacji, życia – wyżyny rozwoju duchowego – potencjał – zaufanie – wgląd – cierpliwość – prawda – zrozumienie – klarowność

Jastrząb należy do klasy ptaków uważanych za posiadające boskie moce. Wielu uważa te ptaki za posłanników archaniołów, duchy i pośredników.

Według Indianów jastrzębie przekazują wiadomości od zmarłych dusz. Wstawiają się za żywymi w świecie umarłych.

Jesteś wezwana / wezwany do wykorzystania swoich talentów, aby uczynić swój świat lepszym. Żyj pełnią życia! Zaufaj sobie oraz Sile Wyższej, po czym wznieś się wysoko…

✎ Ważne informacje i przypominajki:

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl

https://www.instagram.com/mariabucardi/

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE! https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78

W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85


Po każdej ciężkiej próbie odradzasz się jak Feniks z popiołów z jeszcze większą Siłą i Mocą! Dbaj o czystość Serca z Jednorożcem …
Jesteś dzieckiem światła i miłości. Otwórz Twoje serce z pomocą magicznego Zwierzęcia Mocy Jednorożca
Mistrzowski kryształ leczniczy | Złoty najwyższy promień światła | Golden Healer od Marii Bucardi | Złota energia Mądrości Wyższej i zwycięstwa
Zwierzę Mocy Feniks Mistyczny ognisty ptak, który umiera i rodzi się na nowo z popiołu. Ogień prawdziwej inspiracji.
   

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: