brak komentarzy

Chryzokola “wakacyjna, z siłą i spokojem morza” :)

Kamienie Mocy Chryzokola w cudownym wakacyjnym morskim kolorze.

Takie właśnie energie spokoju i lekkości oraz siły życiowej

mają w sobie i możesz z nich korzystać cały rok!

Talizman ten przypomina Ci, by mieć w siebie harmonię i moc niezależnie od tego co dzieje się dookoła!
Promocja od 433 zł
Spokój - Mądrość - Podświadoma mądrość - Intuicja - Cierpliwość - Opieka - Akceptacja - Tolerancja - Bezwarunkowa miłość - Medytacja - Uczciwość - Wiara i Nadzieja - Intymność - Łagodność - Wrażliwość
Chryzokola uspokaja, oczyszcza i regeneruje wszystkie czakry. Usuwa poczucie winy, leczy ból serca i zwiększa zdolność do miłości. Poprawia komunikację i otwiera psychiczne widzenie. Zachęca do samoświadomości i wewnętrznej równowagi. Daje pewność i wrażliwość. Chryzokola zwiększa siłę osobistą i inspiruje kreatywność. Pokonuje fobie, wydobywając negatywność i dostarczając motywacji. Zmniejsza napięcie psychiczne. Promuje mówienie prawdy i bezstronność. Łagodzi poczucie winy i przynosi radość.
Chryzokola leczy zapalenie stawów, choroby kości, osteoporozę, skurcze mięśni, zaburzenia krwi i problemy z płucami. Odtruwa wątrobę, nerki i jelita. Regeneruje krew, regeneruje trzustkę i reguluje poziom insuliny. Wzmacnia mięśnie i łagodzi skurcze mięśni. Chryzokola leczy infekcje, obniża ciśnienie krwi i łagodzi oparzenia. Leczy PMS i skurcze menstruacyjne.
Chryzokola to kamień zarówno łagodności, jak i mocy. Pozwala na płynność emocji, ekspresji, wdzięku i opanowania. Urzeka swoją żywą zmiennością, wyjątkowością i wzmacniającą energią.
Chryzokola to przede wszystkim kamień komunikacji. Jego istota jest poświęcona ekspresji, inicjacji i nauczaniu. Spokój jego turkusowo-niebieskiego koloru rozładowuje negatywne energie, uspokaja i pozwala wypłynąć na powierzchnię prawdzie i wewnętrznej mądrości. Spokojny kamień, podkreśla siłę Twoich słów i czynów na otaczających Cię ludzi oraz zachęca do współczucia i wzmacniania charakteru.
To kamień z domieszką miedzi, od jasnozielonego do ciemnoniebieskiego, często spotykany w połączeniu z malachitem i azurytem. Niektóre chryzokole zawierają kupryt.
Jest uważany za kamień dobrobytu i przenikliwości biznesowej, wzmacniające zdolności analityczne i intuicyjne. Może jednocześnie stymulować umysł i relaksować emocje.
Chryzokola jest kamieniem wzmacniającym kobiece energie, nauczającym, że prawdziwą moc najlepiej wyraża delikatność.
„Jest to kamień Bogini, a ci, którzy rezonują z Chryzokolą, prawdopodobnie poczują, jak jej starożytne i trwałe energie rosną w swoim wnętrzu”
Jest kamieniem przebaczenia, pokoju i wzmocnienia więzi emocjonalnych. Zachęca do zdrowego współczucia i pomaga odzyskać naturalną spontaniczność.

Ostatnie wpisy

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d